Wspierają nas

Partnerem merytorycznym naszej Fundacji w zakresie porad prawnych jest Kancelaria Prawna eMediator Legal.

Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, bankowego, finansowego i administracyjnego, obejmując zasięgiem całą Polskę oraz współpracując z innymi kancelariami zagranicą. Najbardziej liczy się dla nich relacja, dlatego opierają ją zawsze na szacunku i zaufaniu. W ramach wsparcia Fundacji Pomocy Od Nowa udzielane są darmowe porady prawne dla naszych podopiecznych. Prawnicy uważnie wysłuchają problemu, aby przeanalizować sytuację, jak najtrafniej ją określić oraz zaplanować dalsze działania.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu Kancelarii eMediator Legal, jesteśmy w stanie rozwiązać problemy i poprawić sytuacje wielu osób, którzy napotkali na swojej drodze przeszkody natury prawnej.